2014
Nagyszínpad
18:00

A férjvadász

Jászai Mari bérlet

Letölthető havi műsorfüzet
Nagyszínpad Studiószínpad
01.
Cs
15:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Ady Endre bérlet

19:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Bródy Sándor bérlet

02.
19:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Bérletszünet

07.
Sz
10:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Móricz Zsigmond bérlet

15:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Molnár Ferenc bérlet - Bemutató előadás

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

08.
Cs
10:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Szabó Lőrinc bérlet

14:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Bérletszünet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

09.
19:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Bérletszünet

10:00
Móra Ferenc: A didergő király

József Attila Színház, Budapest

10.
Sz
19:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Kelemen László bérlet

10:00
Móra Ferenc: A didergő király

József Attila Színház, Budapest

11.
Va
19:00
Örömlányok végnapjai

A Moravetz Produkció előadása

10:00
Móra Ferenc: A didergő király

József Attila Színház, Budapest

13.
Ke
15:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Szabó Magda bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14.
Sz
18:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Jászai Mari bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15.
Cs
18:00
Örkény István: Tóték

Dobó István bérlet

19:00
GG Tánc Eger: Carnations and Roses

16.
19:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Latinovits Zoltán bérlet

20.
Ke
10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

21.
Sz
10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

22.
Cs
18:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Petőfi Sándor bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

23.
19:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Gárdonyi Géza bérlet - Bemutató előadás

24.
Sz
19:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Illyés Gyula bérlet

26.
14:30
Filharmónia

Ifjúsági bérlet

19:00
TEREMTŐ SZERELEM

Filharmónia bérlet

27.
Ke
15:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Jókai Mór bérlet

19:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Csokonai Vitéz Mihály bérlet

28.
Sz
18:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Jászai Mari bérlet

19:00
Kocsis István: Tárlat az utcán